25 listopada 2023

Strucla z makiem

UWAGA !

Zrób dzień ciasteczkowego skrytożercy w swojej firmie!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pniewy 11B, 05-652 Pniewy

zamowienia@fabrykaangie.pl

tel.: 601 197 305

Fabryka Angie

zamowienia@fabrykaangie.pl

Cena za ciasto o wadze około 500-600 g - 60 zł brutto

 

Domowa strucla z makiem. Nie może jej zabraknąć na Świątecznym stole. Delikatne drożdżowe ciasto oraz tradycyjna domowa masa makowa z bakaliami. Całość polana jest lukrem pomarańczowym. Osobiście przypomina mi smak z dzieciństwa, kiedy to wypiekiem tego domowego specjału zajmowała się moja babcia. Jako dziewczynka, pomagałam jej w przygotowaniu i pilnie słuchałam jej rad.

 

Możliwość wysyłki kurierem, do paczkomatu InPost oraz odbioru osobistego.

 

Ciasto wyrabiam ręcznie, w domowej kuchni, pod zamówienie. Dzięki temu jest zawsze świeże i tworzone z pasją.

W przypadku zaznaczenia opcji odbioru własnego, po zakupie proszę o podanie sugerowanego terminu odbioru (data i godzina) z uwzględnieniem min. 3 dniowego wyprzedzenia. Potwierdzę termin w ciągu 24h. Odbiory są możliwe od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19.

W przypadku wysyłki, termin realizacji wynosi do 3 dni roboczych. Termin realizacji oznacza dzień wysyłki. Dla większych zamówień (powyżej 10 szt), termin jest do uzgodnienia.

 

Ciasto posiada prosty skład:

mak niebieski - 22%, mąka pszenna, jajka, mleko, cukier, cukier trzcinowy, skórka pomarańczowa kandyzowana, miód, masło, orzechy włoskie, drożdże, rodzynki, suszone morele, żurawina, sok z pomarańczy